2013-03-27 09:55:00

 

 Ben Konya’da yaşıyorum. Ersağ’la tanışmam çok uzun yıllara dayanmıyor. Ancak benim Ersağ Şirketi’nin ürünlerini tanımam ve kabul etmem için çok haklı sebeplerim vardı. 
          Ersağ’la tanışmadan önce yaşam kalitem çok da iyi değildi. Ersağ’la ben yeniden hayata döndüm diyebilirim. Kendimi artık değerli hissediyorum. Ersağ’la çevre edindim, kendimi geliştirdim. Ersağ’a ne kadar teşekkür etsem benim için az bile. Ersağ Şirketi’nin kararlılığı, dürüstlüğü baha hayatta çok şey öğretti. Değerli Yönetim Kurulu Başkanı’nı babam, ağabeyim yerine koydum. Çünkü ben onları kaybettim. Onların sevgilerini hep yüreğimde taşırken acılarını da her zaman yaşadım.
          Babam çamaşır suyu, tuz ruhu üreten bir firmanın sahibiydi. Zamanla soluduğu o kokular babamı akciğer kanseri yaptı. Çünkü yıllarca ağabeyimle beraber bu işi yapmışlardı. O kadar acıdır ki 4 ay öncede kardeşimin 2 böbreğinin de çürümüş olduğunu öğrendik. Babam yapmış olduğu bu işten belki çok para kazandı, ancak babam ve kardeşim sağlıklarını kaybederek maalesef aramızdan ayrıldılar. Ben kimyasalları tanıyan onlarla büyüyen biri oldum. Ben kimyasalların zararını birebir yaşadım. Keşke yıllar önce Ersağ’ı tanısaydım. Keşke yıllar önce kimyasalların zararlarını bilseydim. Keşke babam ve kardeşimi kimyasallara kurban vermeseydim.
         Ben sevdiklerimi kaybettim. Canım yandı. Üzüldüm. Annem çamaşır suyunu çok sever sanki içecek kadar ona değer verirdi. Ancak şimdi o kimyasallar benim nefretimi kazandı. Çünkü çok büyük sevdiğim babamı benden aldı. Ersağ ürünlerini rahatlıkla kullanıyorum ; eşime , dostuma tavsiye ediyorum. Benim yüreğim yandı. Canım yandı. Benden sonrakilerin aynı acıyı yaşamalarını istemiyorum. Ersağ’la geçmiş acılarımı silmeye çalışırken bu mutlu ailenin içerisinde daha mutluyum. Çevre kazandım. Para kazandım. Sağlığımı kazandım. En önemlisi de sevgili babam ve ağabeyimin yerine koyduğum şirketimizin Değerli Yönetim Kurulu Başkanı’nı tanıdım. Onun mütevazi kişiliği, onun babacan tavırları, onun kocaman ülke ve millet sevgisi bizi çok mutlu ediyor. Yürekten kalpten binlerce teşekkür ediyorum Ersağ’a.
       İyiki sizi tanıdım.
       İyiki sizler varsınız.

 

                                                                                                                                                    SAYGILARIMLA

                                                                                                                                                ZEHRA TÜRKKULU

                                                                                                                                                          KONYA

95
0
0
Yorum Yaz